گزارش تصویری ازتشییع پیکر جانباز شهید "علی آقا خوش لفظ" بر دستان مردم مومن و انقلابی همدان

جمعه, 10/01/1396 - 15:47

امروز پس از  نماز جمعه، توسط نماینده ولی فقیه در استان بر پیکر رنجور و درد کشیده جانباز صبور و بی‌ادعای " علی آقای خوش لفظ" راوی اثر ماندگار" وقتی مهتاب گم شد"  نماز اقامه و سپس بر دستان مردم مومن، انقلابی و خداجوی همدان از محل حسینه امام خمینی(ره) تا مرقد مطهر امامزاده عبدالله(ع) تشییع شد.

امروز جوانان، زنان، مردان و به‌ویژه همرزمان شهید خوش لفظ در حالی با حزن و اندوه و با نوای یا حسین (ع) و یا زهرا(س) پیکر این یادگار دفاع مقدس را تشییع کردند که از چند روز گذشته تصاویر شهید خوش لفظ به‌ویژه در کنار مقام معظم رهبری زینت‌بخش خیابان‌های دارالمجاهدین همدان و سبب غبطه همگان به عزت و جایگاه این شهید گرانقدر شده بود.

در مراسم تشییع با شکوه جانباز شهید "علی خوش لفظ" ، حضور خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، روحانیون و به‌ویژه جوانان چشمگیر بود و حاضران در این مراسم معنوی بر غربت و مظلومیت سرور و سالار شهیدان و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی اشک ریختند و بر سر و سینه زدند.

همدان که در سال‌های اخیر با تقدیم شهدای مدافع حرم به‌ویژه قافله سالار شهدای مدافع حرم سردار شهید حاج حسین همدانی ثابت کرد که مستحق دریافت مدال دارالمجاهدین از سوی مقام معظم رهبری بوده است، امروز تیز حضور عاشقان حسینی(ع) در مراسم تشییع علی خوش لفظ و بلند شدن صدای یا ابالفضل(ع)، به‌همراه صدای طبل‌ها بیش از پیش فضای شهر همدان را عاشورایی کرده بود.

پیکر مطهر شهید سپس از میدان امامزاده عبدالله(ع) به‌منظور انجام مراسم تدفین و به خاک‌سپاری به سمت گلزار شهدای همدان تشییع شد .

انتهای پیام/